Vb-2018 - Fordított és győzött Egyiptom ellen a szaúdi válogatott
... ívelte a labdát a hálóba (0-1).
45+2.-45+6. perc: Gabr lökte meg Fahadot az egyiptomi 16-oson belül, a játékvezető pedig hosszas videózást követően jóváhagyta a megítélt büntetőt. A tizenegyest Szalman a kapu jobb oldalába helyezte (1-1).
II. félidő:
----------
95. perc: Szalem egy pörgetett passz után az ötös jobb sarkáról a hosszú alsóba lőtte a labdát (2-1)....
2018-06-25 18:12:41
1
Címkék: szaúdi válogatott, egyiptomi 16-oson, játékvezető pedig, megítélt büntetőt, tizenegyest Szalman, kapu jobb, pörgetett passz, ötös jobb, hosszú alsóba, tizenegyest, játékvezető, jóváhagyta, válogatott, pörgetett, egyiptomi, fordított, videózást, követően, egyiptom, oldalába, megítélt, sarkáról, büntetőt, helyezte, fahadot, szalman, győzött, hosszas, ívelte, hosszú, alsóba, szaúdi, félidő, hálóba, szalem, labdát, passz, lőtte, pedig, lökte, ellen, belül,